fizika szakos óraadó tanár - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Felsőzsolcai Szent István Katolikus Általános Iskola

Fizika szakos óraadó tanár

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.07.09.
fizikatanár
Felsőzsolca - Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
megbízási szerződés
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.09.02.
Jelentkezési határidő:
2024.08.16.
Munkavégzés helye:
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Felsőzsolca , Szent István utca 2.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - fizikatanár
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Természettudomány (fizika) órák tartása heti 5 órában 7. és 8. évfolyamon.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
jogszabályban előírt szakképesítés, 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, plébánosi ajánlás
Amit kínálunk
telefonon: 46/584-292 Putz József igazgatónál vagy emailben: katisk.fzs@gmail.com
Kapcsolat
Név:
Cím:
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Felsőzsolca , Felsőzsolca Szent István utca 2.