Szent István Bazilika - Templomőr - Egyházi Állásportál
Szent István Bazilika Gondnoksága

Szent István Bazilika - Templomőr

templomőr
Budapest 05. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium, Szakiskola
Elvárt nyelvtudás:
angol középfok
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
beosztás szerinti munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.10.14.
Jelentkezési határidő:
2024.11.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 05. ker. , Szent István tér 1.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - templomőr
Illetmények juttatások
versenyképes fizetés
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Barátságos, megbízható, legalább egy idegen nyelven (angolul) beszélő munkatársat keresünk Templomőr munkakörbe, hosszú távú munkavégzésre a Szent István Bazilikába.

- látogatók fogadása, tájékoztatása magyar és idegen nyelven (főként angolul)
- belépőjegyek kezelése
- Bazilika napi működésében való aktív közreműködés
- templomtér, kincstár felügyelete
- templomi rendezvények előkészítése, ezek lebonyolításban való részvétel
- minimum középfokú végzettség (érettségi)
- legalább egy idegen nyelv (kiemelten angol) társalgási szintű ismerete
- terhelhetőség, rugalmasság
- önálló precíz munkavégzés
- megbízhatóság
- segítőkészség és csapatszellem
- a Katolikus Egyház értékeinek elfogadása és követése
Amit kínálunk
- határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónapos próbaidővel
- azonnali munkakezdés betanítással
- versenyképes fizetés
- folyamatos munkaidő beosztás (hétvégén és ünnepnapokon is) 10,5 órás munkanapokkal és pihenőnapokkal, tömbösített munkanap és pihenő ciklusokkal
- kulturált munkakörülmények
Jelentkezéseket a luca.toth.heyn@basilica.hu e-mail címre várunk, Ernyey Áron intézményvezetőnek címzett motivációs levéllel és önéletrajzzal!
Előnyök
- katolikus hitéletben való aktív részvétel
- több idegen nyelv ismerete
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Cím:
Pest vármegye - Budapest 05. ker. , Hercegprímás utca 7.