Ápoló (1. kerület) - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület - Országos Központ

Ápoló (1. kerület)

nővér, ápoló
Budapest - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.09.30.
Jelentkezési határidő:
2024.09.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest , Feszty Á u 1
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Feladatok:
• hétköznapi életvitelben segítségnyújtás: étkezés, higiénés szükségletek
• lakók állapotának figyelemmel követése, felügyelete (vitális paraméterek mérése, állandó, illetve eseti gyógyszerelése)
• együttműködés az intézmény szakorvosaival, más intézményekkel
• ápolási, szakápolói teendők
• intézményi szolgáltatások biztosítása
Munkakör betöltésének feltételei:
• OKJ 54, 55, felnőtt szakápoló végzettség
o pályakezdő munkatársak jelentkezését is várjuk!
• jó kapcsolatteremtő készség
• kiemelt elfogadás a hajléktalan emberek felé
Amit kínálunk
Amit kínálunk:
• bérezés:
o bruttó 480.000-570.000 Ft (szociális ágazati besorolás szerint) + pótlékok
o béren kívüli juttatások:
 nettó 15.000 Ft SZÉP kártya
 munkába járás támogatása
 iskolakezdési támogatás iskoláskorú gyermekek után
• ingyenes dolgozói kávé, tea; kedvezményes ebéd
• rugalmas beosztás túlóra nélkül
• kitűnő megközelíthetőség (vonat, 2-es metró, villamos, busz)
• képzés, továbbtanulás figyelembe vétele beosztás készítésénél
• befogadó, támogató munkahelyi közösség, éjszakai pihenési lehetőség
• próbaidő alatt mentor program, betanítás biztosítása, szakmai segítségnyújtás
Jelentkezni a pontos személyi adatokat tartalmazó szakmai önéletrajz benyújtásával.
Munkakörrel kapcsolatos érdeklődés: krisztinavaros@maltai.hu címen.
Cím:
Pest vármegye - Budapest 01. ker. , Bem rakpart 28.