kontroller, könyvelő - Egyházi Állásportál
Magyarországi Metodista Egyház

Kontroller, könyvelő

pénzügyi szakértő, mérlegképes könyvelő, könyvelő, pénzügyi ügyintéző, munkaügyi ügyintéző, bérszámfejtő, kontroller, számlázó, pénztáros
Budapest 03. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Szakiskola, Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.10.01.
Jelentkezési határidő:
2024.11.04.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 03. ker. , Kiscelli u. 73.
Feladat típusa
Gazdasági terület - pénzügyi szakértő
Gazdasági terület - mérlegképes könyvelő
Gazdasági terület - könyvelő
Gazdasági terület - pénzügyi ügyintéző
Gazdasági terület - munkaügyi ügyintéző
Gazdasági terület - bérszámfejtő
Gazdasági terület - kontroller
Gazdasági terület - számlázó, pénztáros
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
- Nyilvántartások, kimutatások elkészítése, naprakész vezetése
- Zárásokban aktív részvétel, riportok készítése
- Számviteli folyamatba épített ellenőrzések végrehajtása
- Beszámolókhoz, vezetői döntésekhez táblázatok, kimutatások, statisztikák
készítése
- Főkönyvi kartonok és analitikus feladások ellenőrzése
- Adatszolgáltatások és bevallások előkészítése
- Gazdálkodó egységek pénzügyi feladatainak nyilvántartása, ellenőrzése, ezen belül:
- Beérkező számlák kezelése
- Bank egyeztetése, utalások összekészítése
- Számlázás
- Tárgyi eszközök nyilvántartása
- Pályázatok könyvelésének támogatása, pénzügyi elszámolásának
nyilvántartásában való közreműködés
• Könyvelői és/vagy kontrolleri munkakörben szerzett tapasztalat
• Ügyviteli rendszerek használatában szerzett jártasság
• Jogszabályok naprakész ismerete
• MS Office készségszintű használata, megbízható táblázatkezelési
ismeretek
• Minimum érettségi és középfokú közgazdasági végzettség
• Mérlegképes könyvelői végzettség
• A keresztény erkölcsi normák elfogadása és betartása (egyházi ajánlás)
• Lojalitás, diszkréció és titoktartási készség
• Felelősségvállalás
Amit kínálunk
Határozatlan idejű, részmunkaidős vagy teljes munkavállalói jogviszony.
Megbízható, biztos munkáltatói háttér.
Jó munkakörülmények, támogató és családias közeg.
Felelősségteljes feladatok, izgalmas kihívások.
Munkabér megegyezés szerint.
Munkavégzés helye: Budapest.
Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel
Munkakezdés a megállapodást követően azonnal lehetséges.
• Részletes szakmai (fényképes) önéletrajz
Kísérőlevél levél, fizetési igény megjelölésével
• Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
• Három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
• Referenciák, ajánlások
• Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázó anyagát a vonatkozó
jogszabályok szerint (GDPR) az arra jogosult személyek megismerhetik.

Pályázni lehet:
E-mailen: hivatal@metodista.hu
Az e-mail tárgyában kérjük feltüntetni: „pénzügyi munkatárs”
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
MS Office
Előnyök
Egyházi intézménynél és/vagy nonprofit szférában szerzett tapasztalat
• Megbízható, pontos munkavégzés
• Jó kommunikációs készség
• Önállóság