Röntgen asszisztens - Egyházi Állásportál
Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza

Röntgen asszisztens

nővér, ápoló
Budapest 14. ker. - Pest vármegye
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Szakiskola, Technikum
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.09.02.
Jelentkezési határidő:
2024.10.01.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Bethesda utca 3.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Feladatok:

Vizsgálatra érkező páciensek előkészítése, tájékoztatása
Röntgen felvételek elkészítése
Vizsgálatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
Elvárások:

Szakirányú végzettség (rtg. asszisztens/rtg. szakasszisztens/képi diagnosztikai szakasszisztens/radiográfus)
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
Jó kommunikációs készség,
Precíz, megbízható munkavégzés

Előnyt jelent:

Releváns szakmai tapasztalat
Amit kínálunk
Egészségmegőrzési programok, ingyenes sport lehetőségek, városligeti kedvezmények, állatkerti belépő, kórházi üdülőhasználat, kedvezményes étkezés, támogatott csapatépítési lehetőség, munkába járáshoz utazási támogatás, munkaruha biztosítása, tanulási szándék esetén tanulmányi szerződés kötésének a lehetősége. Családbarát munkarend és rendszeres programok (pl. nyári tábor, családi nap).

Gyermekgyógyítás missziójában való aktív részvétel, hiteles szakemberekkel, értékorientált munkakörnyezetben.
Fényképpel ellátott önéletrajz beküldése az hr@bethesda.hu címre.
Előnyök