Takarító - Egyházi Állásportál
Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza

Takarító

takarító
Budapest 14. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Végzettséget nem igényel
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.09.03.
Jelentkezési határidő:
2024.09.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Bethesda utca 3.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - takarító
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Feladatok:
• A kijelölt területek (irodák, közös helyiségek, mosdók stb.) rendszeres takarítása, tisztántartása
• Padlófelületek felmosása, porszívózása
• Portörlés, bútorok tisztítása
• Szemét elszállítása
• Ablakok tisztítása (időszakos)
• Takarítószerek és eszközök megfelelő használata

Felelősségi körök:
• A kijelölt területek tisztaságának és rendjének fenntartása
• A takarítási eszközök és anyagok megfelelő kezelése
• A munkavédelmi előírások betartása
• A feladatellátáshoz kapcsolódó feljegyzések vezetése (ha szükséges)
• Megbízhatóság és pontosság
• Fizikai állóképesség
• Önálló munkavégzés
• Alaposság és precizitás
• Magyar nyelvtudás
Amit kínálunk
Egészségmegőrzési programok, ingyenes sport lehetőségek, városligeti kedvezmények, állatkerti belépő, kórházi üdülőhasználat, kedvezményes étkezés, támogatott csapatépítési lehetőség, munkába járáshoz utazási támogatás, munkaruha biztosítása, tanulási szándék esetén tanulmányi szerződés kötésének a lehetősége, ingyenes parkolás a kórház területén. Családbarát munkarend és rendszeres programok (pl. nyári tábor, családi nap).
Fényképpel ellátott önéletrajzzal
Előnyök
• Takarítási tapasztalat
• Kémiai anyagokkal kapcsolatos ismeretek
• Csapatmunka-képesség
• Rugalmasság
• Egészségügyi területen szerzett tapasztalat