Tanító - Egyházi Állásportál
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

Tanító

tanító
Budapest 04. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.09.05.
Jelentkezési határidő:
2024.09.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 04. ker. , Nyár utca 4.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
Illetmények juttatások
Bérezés PÚÉTV és teljesítmény szerinti további juttatás.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Azonnali belépéssel intézményünk tanítói állást hirdet, osztályfőnöki gyakorlat előny.
A jelentkezéseket, önéletrajzokat e-mailben: igazgato@benkorefi.hu címre és személyesen lehet eljuttatni hozzánk.
Az állásról további információt a +36203205491-es telefonszámon kaphat.
Elsősorban olyan kollégák jelentkezését várjuk, akik keresztyén értékrendet vallanak, iskolánk keresztyén értékrendjét elfogadják.
A határozatlan idejű szerződés megkötésére egy év határozott idejű szerződés megkötése után kerülhet sor.
Amit kínálunk
Személyes megbeszélés alapján.