Egészségügyi szakdolgozó - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület - Országos Központ

Egészségügyi szakdolgozó

nővér, ápoló
Budapest 03. ker. - Pest vármegye
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Szakiskola
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
beosztás szerinti munkarend
Betölthetőség időpontja:
2023.10.30.
Jelentkezési határidő:
2024.10.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 03. ker. , Miklós utca 32
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
• Bérezés: egészségügyi bértábla alapján + bérkiegészítés • Egyéb (béren kívüli) juttatások (cafeteria, 100% étkezési támogatás és szállás biztosítása munkanapokon – kiszállás esetén)
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• Az elkészült képi diagnosztikának a felvételeinek orvosi asszisztenciája
• Aktívan részt venni az irodai munkafolyamatokban
• Magyarország különböző pontjain a projekt keretében tüdőszűrő vizsgálatra érkező páciensek képi diagnosztikai vizsgálatának előkészítése és lebonyolítása (3 fős csapatban)
• Jó helyzetfelismerő- és problémamegoldó képesség
• Rugalmas, pozitív, nyitott személyiség, akinek természetes igénye a folyamatos fejlődés
• Kiemelkedően empatikus attitűd, mely szociális érzékenységgel és magas szintű érzelmi intelligenciával társul
• Aktív részvétel a csapatmunkában
Amit kínálunk
• Munkarend: beosztás alapján (a csapattal közösen készítjük, min. egy hónappal előre)
• Érdekes, változatos munkakörnyezet, folyamatosan megújuló projektek Magyarország egész területén
• Jó hangulatú, fiatalos, szeretetteljes, szakmailag felkészült, támogató csapat
• Egyéni fejlesztési terv alapján szakmai tréningek, továbbképzések
• Rendszeres szupervízió
• Modern munkaeszközök:
o Innomed RTG berendezés a MEF állomáson (2018-as)
o FŐNIX-PRO Integrált Egészségügyi Informatikai Rendszer
o Rendszeresen karbantartott eszközpark
Emailben: 490425b5@hr.maltai.hu
Cím:
Pest vármegye - Budapest 01. ker. , Bem rakpart 28.