Értékesítési képviselő - Egyházi Állásportál
Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság

Értékesítési képviselő

egyéb
Pannonhalma - Győr-Moson-Sopron vármegye
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Egyetem (MA, MSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
kötetlen munkaidő
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Minimum 5 év
Betölthetőség időpontja:
2025.01.01.
Jelentkezési határidő:
2024.12.20.
Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron vármegye - Pannonhalma , Vár 1
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
13. havi bérezés, Cafetéria, kötetlen munkaidő, vállalati gépjármű
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• A Pannonhalmi Főapátság és a Pannonhalmi Apátsági Sörfőzde üzleti portfoliójának népszerűsítése és termékeinek direkt értékesítése.
• Meglévő és új partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, kapcsolatfejlesztés, nagykereskedőkkel történő kapcsolattartás.
• Rendezvényeken, fesztiválokon való részvétel, eladás támogatása, promóciók, kóstoltatások szervezése.
• Piackutatás, folyamatos piacépítés, új üzleti lehetőségek felkutatása.
• Részvétel termék-és piacfejlesztési folyamatokban.
-Egyetemi végzettség
-Legalább 5 éves kereskedelmi marketing és sales területen végzett munka (képviselőként, területi vezetőként)
-Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
-Előző munkatapasztalatokról referenciát kérünk
Amit kínálunk
-13. havi bérezés,
-Cafeteria,
-Kötetlen munkaidő,
-Vállalati gépjármű
Önéletrajz és referencia megküldése a hr@osb.hu e-mail címre
Előnyök
Söripari ismeretek
Cím:
Győr-Moson-Sopron vármegye - Pannonhalma , Vár 1.