Programvezető - Egyházi Állásportál
MRE KIMM Drogterápiás Otthona

Programvezető

szociális munkás
Ráckeresztúr - Fejér vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.10.01.
Jelentkezési határidő:
2024.10.25.
Munkavégzés helye:
Fejér vármegye - Ráckeresztúr , Rákóczi F. u. 45.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - szociális munkás
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A programvezető fő feladata a teljes terápiás program szervezése és figyelemmel kísérése, a Misszió értékeinek, érdekeinek képviselete, kapcsolattartás a külső szakmai és társadalmi szereplőkkel.
Olyan jelentkezőt várunk, aki szeretne elköteleződni tinédzser és fiatal felnőtt férfi szenvedélybetegek felépülése mellett. Jártas a csoportműködés és személyiségfejlődés területén, szociális/addiktológiai/pszichológiai/mentálhigiénés szakirányú végzettséggel rendelkezik. Tevékenységéhez tartozik majd a 8 fős szakmai stáb vezetése, adminisztráció, egyes, a ház működéséhez tartozó feladatok, részvétel nyári egyhetes táborban.
Amit kínálunk
Amit ajánlani tudunk: munkabér Kjt. szerint + ágazati pótlék + cafeteria + prémium, munkábajárás-támogatás jogszabály szerint, támogató munkahelyi környezet.
Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a katona.viktor@diakonia.hu e-mail-címen 2024. október 25-ig.
Előnyök
Keresztyén vallásgyakorlás, hangszeres tudás, terápiás közösségben szerzett gyakorlat, jogosítvány előnyt jelent.