Geriátriai szakápoló / Szakápoló - Egyházi Állásportál
Boldog Gertrúd Központ

Geriátriai szakápoló / Szakápoló

nővér, ápoló
Zsámbék - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.09.25.
Jelentkezési határidő:
2024.12.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Zsámbék , Táncsics Mihály utca 22.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Boldog Gertrúd Központ a következő munkakörökbe keres munkatársakat:

Idősek otthona/ házi segítségnyújtás
Jó kommunikációs készség
Humánus beállítottság
Precizitás, felelősségtudatos, önálló munkavégzés
Büntetlen előélet
Amit kínálunk
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók. Szociális ágazati pótlék
Fényképes szakmai önéletrajzot, végzettségeket igazoló okiratokat kérjük a betölteni kívánt munkakör megjelölésével a boldoggertrud@gmail.com címre elküldeni.
Előnyök
Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamarai tagság