Családsegítő - Egyházi Állásportál
Boldog Gertrúd Központ

Családsegítő

szociális munkás
Zsámbék - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.09.25.
Jelentkezési határidő:
2024.12.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Zsámbék , Táncsics Mihály utca 22.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - szociális munkás
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Boldog Gertrúd Központ a következő munkakörökbe keres munkatársakat:

Család- és Gyermekjóléti szolgálatnál családsegítői feladatok ellátása
– szociális munkás, szociálpedagógus, okleveles szociális munkás, okleveles szociálpolitikus
végzettség
– Felhasználói szintű MS Office irodai alkalmazás
– Büntetlen előélet
Amit kínálunk
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók. Szociális ágazati pótlék
Fényképes szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettségeket igazoló okiratokat kérjük a betölteni kívánt munkakör megjelölésével a boldoggertrud@gmail.com címre elküldeni.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Elvárt kompetenciák:
– magas szintű kommunikációs készség,
– felelősségtudatos, pontos, önálló munkavégzés
Előnyök
-Szociális munkaterületen szerzett – Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
- Zsámbéki vagy környéki lakhely