dajka - Egyházi Állásportál
Albertfalvi Don Bosco Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Dajka

dajka
Budapest 22. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Szakiskola
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
Munkarend:
2 műszak
Betölthetőség időpontja:
2024.10.01.
Jelentkezési határidő:
2024.10.15.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 22. ker. , Savoyai Jenő tér 8.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - dajka
Illetmények juttatások
PÚÉ tv. szerint, utazási ktg. térítés vidékieknek
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Négycsoportos óvodába keresünk dajkát, lehetőleg dajkai munkakörben szerzett tapasztalattal. Csak hölgyek jelentkezését várjuk.
Elkötelezett, jól alkalmazkodó, jókedvű kolléganőt keresünk.
Amit kínálunk
Családbarát munkahely, közösségi közlekedéssel jól megközelíthető, zöld övezetben lévő óvoda
Önéletrajzzal a gazdasagivezeto@donboscoiskola.hu email címen
Cím:
Pest vármegye - Budapest 11. ker. , Albertfalva utca 9-13.