Gondozó - Egyházi Állásportál

szociális gondozó és ápoló
Nyíregyháza - Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
folyamatos munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.10.28.
Jelentkezési határidő:
2024.10.28.
Munkavégzés helye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye - Nyíregyháza , Tallér utca 18-20.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
Illetmények juttatások
garantált bérminimum + ágazati bérpótlék besorolás szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
ÁLLÁSHIRDETÉS

A Kamilliánus Kolostor fenntartásában működő Szent Kamill Rehabilitációs Központ pályázatot hirdet 1 fő gondozó munkatárs munkakör betöltésére. Célcsoport: fogyatékkal élő személyek gondozásában és fejlesztésében végzendő feladatok ellátására.
Munkáltató neve: Szent Kamill Rehabilitációs Központ
Munkáltató székhelye és a munkavégzés helye: 4405 Nyíregyháza, Tallér utca 18-20.
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónapos próbaidővel
Munkaidőbeosztás: folyamatos munkarend szerinti jogviszony

Szociális ellátás típusa: Fogyatékkal élő személyek rehabilitációs célú lakóotthona
Fogyatékkal élő személyek nappali ellátása
Támogató szolgáltatás

Feladatok: A lakóotthoni gondozottak támogatása, az önálló életvitelre való segítése, az ellátottak fizikai, pszichikai és mentális szinten tartása, fejlesztése. A nappali foglalkozások során a gondozottak kreatív figyelemlekötése. A gondozottak egyéni és társas kapcsolati készségeinek fejlesztése, egyéni állapotuknak megfelelő gyógypedagógiai segítségnyújtása. Szükség szerint a támogató szolgáltatásban helyettesítés, amely magában foglalja a szolgáltatást igénybe vevők lehetőség szerinti legmagasabb fokú önálló életvitelének támogatását, a saját lakókörnyezetükön belül és kívül nyújtott tevékenységek által, a lakókörnyezeten kívüli szolgáltatásokkal való kapcsolat megteremtése által, igazodva az igénybe vevő személyek egyéni, speciális szükségleteihez.
A munkakör megnevezése és a feladatok meghatározása az irányadó szakmai rendelet szerinti szakképesítés alapján kerül megállapításra.

A munkakör betöltésének feltétele: Az 1/2000. (I. 7.) SZCSM rendelet 3. számú melléklete szerinti szakképesítés. Szociális gondozó és ápoló képzettség.
További feltételek:
• cselekvőképesség,
• magyar állampolgárság,
• büntetlen előélet (3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvánnyal igazolva)
A munkakör betöltéshez előnyt jelentenek:
• „B” kategóriás jogosítvány
• hasonló munkakörben / fogyatékkal élő személyek ellátása, fejlesztésük területén szerzett tapasztalat.
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• Fényképes szakmai önéletrajz,
• Bemutatkozó és motivációs levél legfeljebb egy oldalban,
• Végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentum másolata,
• 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
• Hozzájáruló nyilatkozat a személyes adatok kezeléséhez.
Amit kínálunk: Bejelentett, határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony, barátságos és támogató légkörű munkahely.
Bővebb információ a munkakörrel kapcsolatban: Amennyiben felhívásunk felkeltette érdeklődését és bővebb tájékoztatáshoz szeretne jutni, kérjük hétköznapokon 09:00-14:00 óra között keresse Dévai Marcell intézményvezető urat a +36-70-770-3095-es telefonszámon.
Jelentkezés módja: elektronikus úton a rehabkozpont@gmail.com email címre.
Jelentkezés határideje: A munkakör betöltéséig folyamatos.
A pályázatok elbírálásának időpontja: A munkakör betöltéséig folyamatos.
A munkakör betöltésének időpontja folyamatos.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Elvárt kompetenciák és kötelességek: Felelősségteljes és megbízható, a problémákat átlátó, helyzetfelismerő képességekkel rendelkező, a konfliktusokat igény szerint önállóan kezelő személy. Társas kapcsolati készségei és kompetenciái magas szintűek legyenek, kiváló kommunikációs, empatikus készséggel rendelkezzen, és el- befogadó hozzáállást tanúsítson a szolgáltatást igénybe vevő személyekkel és munkatársaival, gördülékenyen együtt tudjon működni, a jó munkaközösség építő tagja legyen. Adminisztratív feladatait pontosan és határidőben végezze el, a szolgáltatásnyújtással összefüggő célokat és feladatokat pontosan és világosan képes legyen megfogalmazni az igénybe vevő személyek és érdeklődők számára.
Amit kínálunk
Bérezés:
• garantált bérminimum + ágazati bérpótlék besorolás szerint
• OTP Szép kártya
Jelentkezés módja
Jelen felületen illetve, a rehabkozpont@gmail.com címre elküldve az önéletrajzot.
Előnyök
Fogyatékkal élő személyek fejlesztésében szerzett tapasztalat, gyógypedagógusi, gyógypedagógus asszisztensi végzettség, szociális gondozó és ápolói végzettség.
Név:
Szent Kamill Rehabilitációs Központ
Cím:
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye - Nyíregyháza , Tallér utca 18-20.
Csatolmány