RAKTÁROS / KÉSZLETKEZELŐ - Egyházi Állásportál
Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza

RAKTÁROS / KÉSZLETKEZELŐ

egyéb
Budapest 14. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium, Technikum
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.10.01.
Jelentkezési határidő:
2024.10.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Bethesda utca 3
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• Bejövő áruk átvétele, raktározása, kiadása
• Beszállítókkal való kapcsolattartás
• Raktári áruk kézi anyagmozgatása
• Intézményi anyagigénylések összekészítése, kiszállítása (intézményen belül)
• Osztályokkal való kapcsolattartás
• Leltározás
• Operatív munkához kapcsolódó adminisztráció elvégzése
• Raktári rend betartása, raktár tisztán tartása
• Minimum érettségi bizonyítvány
• Terhelhetőség
• Gyors, magabiztos, önálló munkavégzés
• Pontosság, precizitás
• Erkölcsi bizonyítvány
Amit kínálunk
• Barátságos légkörű, támogató munkahely
• Stabil, bejelentett, hosszútávú munka
• Biztos háttérrel rendelkező munkahely
• Cafeteria (próbaidő lejárta után)
• Kedvezményes napi meleg étkezés a kórház éttermében
• Ingyenes parkolási lehetőség
• Utazási kedvezmény (vidékről bejáróknak)
• Dolgozói kedvezmény a kórház büféjében és patikájában
• Kedvezményes üdülési lehetőség
• Egészségmegőrző programok, ingyenes sportolási lehetőségek
Fényképes szakmai önéletrajz elküldésével a raktaros@hr.bethesda.hu e-mail címre.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Munkaidő, munkarend: hétköznap 7-15 között
Előnyök
• Egészségügyi intézménynél szerzett tapasztalat
• EcoStat rendszer ismerete
• B kategóriás jogosítvány
Cím:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Bethesda utca 3.