Magyar nyelv és irodalom tanár (5-8 osztályig) - Egyházi Állásportál
Müller György Óvoda, Általános Iskola és AMI

Magyar nyelv és irodalom tanár (5-8 osztályig)

magyar nyelv és irodalom tanár
Budapest 16. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Elvárt nyelvtudás:
nincs
Foglalkoztatás jellege:
részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozott idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
nincs
Betölthetőség időpontja:
2024.11.04.
Jelentkezési határidő:
2024.11.03.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 16. ker. , Újszász u. 47/A
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - magyar nyelv és irodalom tanár
Illetmények juttatások
Puétv. szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Általános iskola keres 2024.11.04-től magyar nyelv és irodalom szakos tanárt heti 20 óra részmunkaidőben 5-8. osztályosok számára.
Az iskola jellemzése:
Intézményünk, a Müller György Óvoda, Általános Iskola és AMI általánosan képző, komplex személyiség és képességfejlesztő pedagógiát megvalósító óvoda és 8 évfolyamos általános iskola. Az iskola felvállalja a sajátos nevelési igényű tanulók integrált oktatását is, különös tekintettel a máshol nem oktatható részképesség- és iskolai teljesítményzavarral küzdő, továbbá a hátrányos helyzetű, különleges bánásmódot igénylő gyerekek képzését, nevelését. A gyermekek oktatása kis létszámú, 12-15 fős osztályokban folyik, mely ideális a nyelv tanítása és tanulása szempontjából is. A óvodai és iskolai munkaközösség is szeretetteljes és családias.

Az iskola címe:
Müller György Óvoda , Általános Iskola és AMI
Az iskola felvállalja a sajátos nevelési igényű tanulók integrált oktatását is, különös tekintettel a máshol nem oktatható részképesség- és iskolai teljesítményzavarral küzdő, továbbá a hátrányos helyzetű, különleges elbánást igénylő gyerekek képzését, nevelését.
Amit kínálunk
A gyermekek oktatása kis létszámú, 12-15 fős osztályokban folyik, mely ideális a nyelv tanítása és tanulása szempontjából is. A óvodai és iskolai munkaközösség is szeretetteljes és családias.

Kapcsolattartó személy: Solti Józsefné Zsuzsa
Tel.: 06-20/515-6111, 06-1-407-9554 vagy 06-1-407-5450 E-mail: titkarsag@mullergyorgyiskola.hu
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
nincs