ápoló-gondozó - Egyházi Állásportál
OÁZIS IDŐSEK OTTHONA

ápoló-gondozó

nővér, ápoló, szociális gondozó és ápoló
Mende - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
2 műszak
Betölthetőség időpontja:
2024.10.09.
Jelentkezési határidő:
2024.11.03.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Mende , Fő út 15.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
A munkabér megállapítása és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.évi XXXIII.törvény az irányadó.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Váci Egyházmegye Szamaritánus Szolgálat Intézményfenntartó Központ fenntartásában lévő Oázis Idősek Otthona keres ápoló, gondozó munkaköbe munkatársakat.

Szakirányú végzettség, illetve a szakirányú végzettség megszerzésének vállalása. Empatikus, megbízható személyiség.
Amit kínálunk
Bejelentett, határozatlan idejű munka viszony. Stabil, munkádat támogató munkahely. Kedvezményes utazási költség támogatása. Kedvezményes étkezési lehetőség.
Cafetéria, munkáltatói pótlék, év végi jutalom biztosítása.
oazis.igazgato@vaciegyhazmegye.hu
Előnyök
Idős ellátásban szerzett tapasztalat.
Cím:
Pest vármegye - Mende , FŐ utca, 15