Gondozó/ápoló - Egyházi Állásportál
Dél-Alföldi Régió Központ

Gondozó/ápoló

szociális gondozó és ápoló
Csongrád - Csongrád vármegye
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Szakiskola, Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc), Technikum
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
beosztás szerinti munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
0-10
Betölthetőség időpontja:
2024.10.14.
Jelentkezési határidő:
2024.11.03.
Munkavégzés helye:
Csongrád vármegye - Csongrád , Gyöngyvirág utca 7-9.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Idősek otthonában élő idős ellátottak szociális gondozása, ápolása.
• Szociális gondozó- ápoló végzettség, vagy
• Ápoló végzettség, vagy
• Gyakorló ápoló végzettség
• Pályakezdők, szakképzettséggel nem rendelkezők jelentkezését is szívesen fogadjuk

Amit kínálunk
• SZÉP kártya (próbaidő után)
• Mobil flotta kedvezmény csomagok
• AYCM csatlakozási lehetőség
• Kulturális- és sportprogramok
• Képzések

Előnyök
• Idősellátásban, egészségügyben szerzett tapasztalat
• Szociális érzékenység
• Megbízhatóság, pontosság
Cím:
Bács-Kiskun vármegye - Kecskemét , Hoffmann János utca 11.
Honlap:
Csatolmány