PORTÁS - Egyházi Állásportál
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont

PORTÁS

portás
Budapest 09. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium, Szakiskola, Technikum
Elvárt nyelvtudás:
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
folyamatos munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Betölthetőség időpontja:
2024.11.01.
Jelentkezési határidő:
2024.10.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 09. ker. , Knézich u. 3-13.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - portás
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont azonnali kezdéssel napi 12 órás folytonos munkarendbe keres portást a hét minden napjára- beosztás szerint.
Friss nyugdíjasok jelentkezését is várjuk. (nem biztonsági őrt keresünk! )
Elvárás: rugalmasság, udvariasság.
Jelentkezést önéletrajzzal a npd.patrona@gmail.com email címre kérjük.
udvariasság
Amit kínálunk
kultúrált munkakörnyezet
npd.patrona@gmail.com e-mail címen keresztül, vagy postai úton, a 1092 Budapest, Knézich u. 3-13. címre, vagy személyesen leadva az intézmény portáján.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Előnyök
Cím:
Pest vármegye - Budapest 09. ker. , Knézits utca 3-13.