Személyi asszisztens - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület - Országos Központ

Személyi asszisztens

irodavezető, asszisztens, személyi, szakmai asszisztens, titkárnő, titkár
Budapest - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium, Technikum
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
1-3
Betölthetőség időpontja:
2024.11.03.
Jelentkezési határidő:
2024.11.03.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest , Szarvas Gábor út 58-60.
Feladat típusa
Adminisztráció - irodavezető
Adminisztráció - asszisztens
Adminisztráció - személyi, szakmai asszisztens
Adminisztráció - titkárnő, titkár
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• A vezető munkájának teljes körű támogatása, az egyeztetési feladatok ellátása, koordinálása
• Számlák, szerződések, elszámolások kezelése
• Meghatározott feladatok végrehajtásának felügyelete, ellenőrzése, a feladatok előrehaladásának menedzselése
• Rendezvények, megbeszélések előkészítése
• Együttműködés a szervezet más területeivel, közös munka segítése, támogatása
• A munkavállalók munkaügyeinek intézése, adminisztrálása
• Irodaszer, ellátmány beszerzése
• Ügyfélfogadás, személyes kapcsolattartás a beérkező ügyfelekkel
• Munkáját mindig a Máltai értékek képviseletének szem előtt tartása mellett végzi
• Középfokú végzettség (érettségi)
• Kiemelkedő írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
• Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
• Pontos, precíz, igényes munkavégzés
• Kiváló szervező, problémamegoldó és priorizálási készség
• Párhuzamosan futó projektek/feladatok kézben tartásának képessége
• Önálló, talpraesett, gyors és proaktív hozzáállás
Amit kínálunk
• Versenyképes juttatási csomag
• Munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés (BKK/Pest vármegye bérlet)
• Béren kívüli támogatások (próbaidő leteltét követően 15.000 Ft/hó SZÉP kártyára)
• Home-office napok lehetősége
• Mobiltelefon, laptop
• Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahelyi háttér
• Az ország legnagyobb karitatív szervezetének részeként sok-sok örömpillanat megélése
• Mobiltelefon flotta kedvezmény csomagok
• AYCM csatlakozási lehetőség
• Kulturális- és sportprogramok
• Képzések
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, küldje el jelentkezését és önéletrajzát a
linken található jelentkezési felületre.
Előnyök
• Pénzügyi/számviteli végzettség
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Szociális szektor ismerete
• Szociális érzékenység, empatikus személyiség
• B kategóriás jogosítvány
Cím:
Pest vármegye - Budapest 01. ker. , Bem rakpart 28.
Honlap:
Csatolmány