óvónő - Egyházi Állásportál
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda

óvónő

óvodapedagógus
Budapest 04. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Elvárt nyelvtudás:
Nincsen ilyen elvárás
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Betölthetőség időpontja:
2024.10.07.
Jelentkezési határidő:
2024.10.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 04. ker. , Erzsébet utca 30.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - óvodapedagógus
Pedagógus életpálya modell szerint, félévenként differenciált jutalom
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Egyházi általános iskola és Óvoda 6 csoportos óvoda telephelyére keresünk keresztény hitét gyakorló kolléganőt hosszú távú közös munkára.
Gyerek centrikus személyiség, egyházi intézményként keresztény világnézetű dolgozót keresünk.
Amit kínálunk
Biztos munkahely, szeretetteljes, egymást segítő közösség, jól felszerelt óvoda
Önéletrajz küldése a megadott címre
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Előnyök
Befogadó munkatársi és együttműködő szülői közösség.
Jó állapotú és jól felszerelt épület.
Cím:
Pest vármegye - Budapest 04. ker. , Tanoda tér 6