Karbantartó - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület - Országos Központ

Karbantartó

gondnok, karbantartó
Budapest - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Szakiskola
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
1-3 év
Betölthetőség időpontja:
2024.11.09.
Jelentkezési határidő:
2024.11.09.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest , Bem rakpart 28
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - gondnok, karbantartó
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• Az Országos Központ irodaépületének mindennapi működéséhez szükséges karbantartási feladatok elvégzése
• Kisebb javítási, szerelési munkálatok és hibakeresés
• Szakmunkás végzettség
• Megbízható, pontos munkavégzés
• Jó problémamegoldó készség
• Megoldás központú, proaktív hozzáállás
• B kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat
Amit kínálunk
• Versenyképes juttatási csomag
• Munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés (BKK/Pest vármegye bérlet)
• Béren kívüli támogatások (próbaidő leteltét követően 15.000 Ft/hó SZÉP kártyára)
• Az ország legnagyobb karitatív szervezetének részeként sok-sok örömpillanat megélése
• Nyugodt, családias légkör
• Mobiltelefon flotta kedvezmény csomagok
• AYCM csatlakozási lehetőség
• Kulturális- és sportprogramok
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, küldje el jelentkezését és önéletrajzát a
linken található jelentkezési felületre.
Előnyök
• Víz-gáz-fűtésszerelői és/vagy burkoló végzettség, esetleg sokéves tapasztalat
Cím:
Pest vármegye - Budapest 01. ker. , Bem rakpart 28.
Honlap:
Csatolmány