Megváltozott munkaképességű HR asszisztens - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület - Országos Központ

Megváltozott munkaképességű HR asszisztens

asszisztens, ügyintéző, személyi, szakmai asszisztens, munkaügyi ügyintéző
Budapest - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium
Foglalkoztatás jellege:
részmunkaidő, megváltozott munkaképesség
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.11.15.
Jelentkezési határidő:
2024.11.15.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest , Bem rakpart 28
Feladat típusa
Adminisztráció - asszisztens
Adminisztráció - ügyintéző
Adminisztráció - személyi, szakmai asszisztens
Gazdasági terület - munkaügyi ügyintéző
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• HR/munkaügyi területen felmerülő általános feladatok elvégzése
• Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási folyamatokban
• HR rendezvények szervezésének támogatása
• Álláshirdetések előkészítése és közzététele
• Jelölt adatbázis kezelése-vezetése, kapcsolattartás a jelöltekkel
• Különböző HR kimutatások és jelentések elkészítésében való részvétel
• HR osztályhoz tartozó számlák kezelése, nyilvántartása
• Általános irodai adminisztratív feladatok ellátása
• Ad-hoc jellegű támogatása a munkaügyi csapatnak
• HR területen szerzett 1-3 év tapasztalat
• Office programok kiváló ismerete
• Középfokú végzettség
• Jó szervező és problémamegoldó készség
• Kiváló kommunikációs készség
• Rendszer szintű gondolkodásmód
• Proaktív, támogató személyiség
Amit kínálunk
• Versenyképes juttatási csomag
• Munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés (BKK/Pest vármegye bérlet)
• Béren kívüli támogatások (próbaidő leteltét követően SZÉP kártyára)
• Home-office napok lehetősége
• Mobiltelefon, laptop
• Az ország legnagyobb karitatív szervezetének részeként sok-sok örömpillanat megélése
• Barátságos munkakörnyezet
• Mobiltelefon flotta kedvezmény csomagok
• AYCM csatlakozási lehetőség
• Kulturális- és sportprogramok
• Képzések
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, küldje el jelentkezését és önéletrajzát a
linken található jelentkezési felületre.
Előnyök
• HR asszisztensi végzettség
• Szociális területen szerzett tapasztalat
• Angol nyelvtudás
Cím:
Pest vármegye - Budapest 01. ker. , Bem rakpart 28.
Honlap:
Csatolmány