Irodai asszisztens - Egyházi Állásportál
Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza

Irodai asszisztens

asszisztens, titkárnő, titkár
Budapest 14. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium
Elvárt nyelvtudás:
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
2-3 év
Betölthetőség időpontja:
2024.11.01.
Jelentkezési határidő:
2024.11.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Bethesda utca 3.
Feladat típusa
Adminisztráció - asszisztens
Adminisztráció - titkárnő, titkár
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Titkársági szoba rendben tartása, felügyelete
Titkársági vezetékes telefonok kezelése
A központi email-cím levelezésének kezelése
A titkárságra érkező kollégák segítése (fénymásolás, pecsételés, szkennelés, stb.)
Tárgyalók előkészítése, rendben tartása
Érkező vendégek fogadása, számukra – igény esetén – catering (kávé, tea, stb.) készítése
A konyha rendben tartása, alapvető élelmiszerek (tej, ásványvizek, kávé, stb.) mennyiségi rendelkezésre állásának felügyelete, szükség esetén újrarendelése
Minimum középfokú végzettség
2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
Magabiztos MS Office ismeretek
Precíz, minőségorientált, önálló munkavégzés
Csapatjátékos hozzáállás
Megbízhatóság és diszkréció
Kiváló kommunikációs és -szervezőkészség
Nyitott, rugalmas, problémamegoldó szemlélet
Proaktivitás, empátia, segítőkész hozzáállás
Amit kínálunk
Barátságos, támogató csapat, jó munkahelyi légkör
Cafeteria (próbaidő után)
Egészségmegőrzési programok, ingyenes sportolási lehetőségek
Városligeti kedvezmények
Kedvezményes étkezés
Gyógyszertári kedvezmény
Kórházi üdülőhasználat
Csapatépítő programok
Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi címen: https://karrier.bethesda.hu/jobs/irodai-asszisztens?utm=e7bda4aba2345d4713fcce965813cf4e
Előnyök
Előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség