Épületfelmérés, adatrögzítés - Egyházi Állásportál
Váci Egyházmegye

Épületfelmérés, adatrögzítés

ügyintéző, adatrögzítő
Vác - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium, Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
kötetlen munkaidő
Betölthetőség időpontja:
2024.10.17.
Jelentkezési határidő:
2024.11.15.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Vác , Migazzi Kristóf tér 1.
Feladat típusa
Adminisztráció - ügyintéző
Adminisztráció - adatrögzítő
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
- Ingatlanok helyszíni bejárása során műszaki állapot felmérése és fontosabb adatok rögzítése (nem kell az épületek méreteit részletesen felmérni vagy műszaki rajzot készíteni)

- Ingatlanok tulajdoni lapjának és helyszínrajzának adatait kell feldolgozni

- Az egyes ingatlanok fényképeit kell elkészíteni, dokumentációját, fontosabb szerződéseit rögzíteni (bérbeadás, használati megállapodás, telekmegosztás, stb.)

Az alábbiakban való jártasság és ismeret:

- Épületekkel, ingatlanokkal kapcsolatos jártasság

- Számítástechnikai jártasság

- Megbízhatóság, kiszámítható pontos önálló munkavégzés

- Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony építész vagy építőmérnök képzésen
Amit kínálunk
Diákmunka: Váci Egyházmegye ingatlan állományának felmérése, adatok rögzítése építészmérnök, építőmérnök hallgatóknak Vác és környéke

Munkafázis vége: 2024. december (közös megegyezés alapján további munkafázisokra megbízás nyerhető el)

Munkavégzés helye: a felmérés helyszínhez kötött (elsősorban Vác és környéke), az adatrögzítés bárhonnan végezhető
Jelentkezni e-mailben tudsz (Szendrői-Kovách Kristóf, ingatlanfelmeres@vaciegyhazmegye.hu), a neved, telefonszámod megadásával és fényképes önéletrajzod csatolásával.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Pontos, precíz munkavégzés
Előnyök
- Épületfelmérésben szerzett tapasztalat

- Ingatlan adatbázisokkal végzett korábbi munka

- Katolikus Egyházban végzett szolgálat vagy munka

- Jogosítvány, esetleg saját autó
Cím:
Pest vármegye - Vác , Migazzi tér 1.