Jogi asszisztens és ügyviteli csoportvezető - Egyházi Állásportál
Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza

Jogi asszisztens és ügyviteli csoportvezető

asszisztens
Budapest 14. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
1 év
Betölthetőség időpontja:
2024.11.01.
Jelentkezési határidő:
2024.11.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Bethesda utca 3.
Feladat típusa
Adminisztráció - asszisztens
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Jogi Igazgatóság munkájának támogatása az adminisztratív és szervezési feladatokban;
Iktatóprogram használata, irattár kezelése;
Bejövő és kimenő dokumentumok iktatása, egyéb nyilvántartások ügymenet szerinti kezelése, azok alaki és formai szempontból való ellenőrzése, rendszerezés; Belső szabályzatok nyilvántartása, adminisztrációja;
A folyamatban lévő ügyek és azok határidejének nyomon követése;
Részvétel okiratok, döntéselőkészítő anyagok, beszámolók, előterjesztések adatszolgáltatások, kimutatások és prezentációk készítésében;
Kapcsolattartás más szervezeti egységekkel, külső partnerekkel, hatóságokkal és bíróságokkal
Ügyviteli csoport munkájának az összefogása, ezen belül általános irodai vezető asszisztensi feladatok ellátása
Legalább középfokú végzettség;
Hasonló munkakörben, jogi területen és igazgatási területen szerzett tapasztalat;
Iktatóprogram használatában szerzett gyakorlat;
Kiváló kommunikációs és szervezőkészség;
Felelősségtudat, megbízhatóság, pontosság és precizitás a munkavégzés során;
Képesség a feladatok fontosság szerinti rangsorolására;
MS Office (Word, Excel) programok magabiztos használata
Amit kínálunk
Cafetéria;
Munkahelyi mobiltelefon használat;
Stabil munkahely;
Összetartó, jó hangulatú közösség;
Lehetőség ingyenes állatkerti belépésre;
Sportolási lehetőség, ingyenes úszás lehetősége;
Éttermünkben, büfében és gyógyszertárunkban kedvezményes vásárlási lehetőség
Fényképes önéletraj és motivációs levél csatolásával az alábbi linken: https://karrier.bethesda.hu/jobs/jogi-asszisztens-es-ugyviteli-csoportvezeto?utm=e7bda4aba2345d4713fcce965813cf4e
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Előnyök
Felsőfokú jogi/igazgatási asszisztensi végzettség;
Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat