iskolatitkár (zene ) - Egyházi Állásportál
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont

Iskolatitkár (zene )

iskolatitkár
Budapest 09. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium
Elvárt nyelvtudás:
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
3 év
Betölthetőség időpontja:
2025.01.06.
Jelentkezési határidő:
2024.12.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 09. ker. , Knézich u. 3-13.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - iskolatitkár
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont ( többcélú intézmény ) zeneiskolai iskolatitkárt keres.
Munkakörbe tartozó feladatok:
Tanügyi adminisztráció, ügyviteli feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése, elektronikus adatbázisok kezelése (e-KRÉTA, KIR), adminisztrációs segítségnyújtás a vezetőnek, tanulók, dolgozók ügyeinek intézése, térítési/tandíj befizetések nyilvántartása, kapcsolattartás személyesen és elektronikus úton.
Pályázati feltételek:
• Középiskola/gimnázium
• Magyar állampolgárság
• Büntetlen előélet
• Cselekvőképesség
• Egészségügyi alkalmasság
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• Ügyviteli és hivatalos levelezési gyakorlat, számítástechnikai felhasználói gyakorlat, szövegszerkesztői és táblázatkezelői ismeretek
• zeneiskolában szerzett gyakorlat

A pályázatok benyújtásának módja: moravecz.attila@patrona.hu email címre
Munkájához elkötelezett
Amit kínálunk
- befogadó, kedves tantestület
Önéletrajz: moravecz.attila@patrona.hu
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
elektronikus adatbázisok kezelése (e-KRÉTA, KIR)
Előnyök
szakmai tapasztalat
Cím:
Pest vármegye - Budapest 09. ker. , Knézits utca 3-13.