Tanítói állás - Egyházi Állásportál
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Tanítói állás

tanító
Fülöp - Hajdú-Bihar vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.11.04.
Jelentkezési határidő:
2024.10.31.
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar vármegye - Fülöp , Kossuth Lajos utca 30.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
Illetmények juttatások
Nehéz körülmények közötti pótlék
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
1 fő alsós tanítót keresünk, aki napközis feladatokat is ellát.
Elsősorban 1.osztályos tanulók napközis tanulmányi munkájának a segítése és szabadidős foglalkozások szervezése, felügyelete a feladat. Az alsó tagozatos osztályokban (1-1 évfolyam) tanítóként tanórák tartása.
Amit kínálunk
- tanítói laptop
- támogató szakmai közeg
Email-ben az alábbi címen:
popovics.ferencne@gmail.com vagy nerifulopialt@gmail.com

A végzettségeket igazoló okiratot e-mailben kérjük megküldeni!