Főkönyvi könyvelő - Egyházi Állásportál
Katolikus Szeretetszolgálat Szent Klára Idősek Otthona

Főkönyvi könyvelő

könyvelő
Jászberény - Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.11.18.
Jelentkezési határidő:
2024.11.08.
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye - Jászberény , Ferencesek tere 1.
Feladat típusa
Gazdasági terület - könyvelő
Illetmények juttatások
- OTP Szép kártya juttatás, - munkába járási támogatás.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• Kimenő számlák késztése
• Bérkönyvelés, készletkönyvelés
• TE felvitele, egyeztetés a főkönyvvel, écs futtatás
• Selejtezések könyvelése
• Időbeli elhatárolások, időbeli elhatárolások feloldása
• Vegyes könyvelések elvégzése
• Főkönyvi egyeztetések
• Adófolyószámla egyeztetés
• Adóbevallások küldése
• Nyitott folyószámlák nyomon követése, intézkedés a tartozások kiegyenlítése ügyében
• Házipénztári feladatok ellátása
• Részt vesz féléves, háromnegyedéves és éves zárási teendők végrehajtásában, beszámoló és egyéb pénzügyi jelentések, rendszeres és eseti adatszolgáltatások elkészítésében.
• Statisztikai jelentéseket készít.
• Nyilvántartások vezetése
• mérlegképes könyvelői képesítés
• 3-5 év releváns gyakorlat
• MS Office magabiztos ismerete
• Önálló munkavégzés, precizitás, pontosság
• Határidők betartása

A meghirdetett állásra történő jelentkezéssel hozzájárul a személyes adatai intézmény általi kezeléséhez.
Amit kínálunk
• Hosszútávú munkalehetőség
• Béren kívül Szép kártya biztosítása
• Támogató vezetőség, családias munkahelyi légkör
• Munkába járás támogatása
Fényképes, bemutatkozó önéletrajzot a jaszbereny@szeretetszolgalat.hu e-mail címre, vagy a Jászberény 5100, Ferencesek tere 1. szám alatti címre kérjük eljuttatni.
Előnyök
• Regisztrált mérlegképes könyvelő vállalkozási szakon
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye - Jászberény , Jászberény, Ferencesek tere 1.