Gondozó (18. kerület) - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat

Gondozó (18. kerület)

szociális gondozó és ápoló
Budapest 18. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
2 műszak
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Betölthetőség időpontja:
2024.11.30.
Jelentkezési határidő:
2024.11.20.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 18. ker. , Marosvásárhely utca 27
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
Amit kínálunk
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Előnyök
Cím:
Pest vármegye - Budapest , Bem rakpart 28.