Intézmény neve Tomori Pál Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Intézmény címe Bács-Kiskun megye - Kiskunmajsa , Kálvária u. 6.
Honlap www.tomorimajsa.hu/
E-mail cím titkar@tomorimajsa.hu

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, részmunkaidő
Munkavégzés helye Bács-Kiskun megye - Kiskunmajsa , Kálvária u. 6.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - német nyelvtanár
Illetmények juttatások Köznevelési törvény alapján
Elvárt képzettség Egyéb
Leírás Elvárás: A tantárgy tanításához szükséges végzettség.
A foglalkoztatás jellege: teljes vagy részmunkaidő.
A munkaviszony ideje: határozott idejű.
A munkakör legkorábban 2020. szeptember 1. napjától tölthető be.
Jelentkezési határidő: 2020. augusztus 24.

Elvárások:
• Nyitottság az újszerű tanulásszervezési eljárásokra (pl. kooperatív módszerek, differenciálás, kompetencia központú oktatás, IKT alkalmazása), ilyen irányú képzésekre.
• Felhasználói szintű MS Office alkalmazások
• Magyar állampolgárság
• Büntetlen előélet, cselekvőképesség

Ellátandó feladatok: német nyelv tantárgy oktatása, pedagógiai programban meghatározott oktatási-nevelési feladatok ellátása

Benyújtandó iratok, igazolások:
• Fényképes szakmai önéletrajz.
• Motivációs levél.
• Iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolata.
• Alkalmazás esetén hatósági erkölcsi bizonyítvány
• Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez
• Esetleges ajánlások.

A pályázatok benyújtásának módja: Elektronikus úton Farkas Miklós Zoltán igazgató részére a titkar@tomorimajsa.hu e-mail címen keresztül vagy személyesen leadva az intézmény titkárságán.