Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Boldog Gizella Alapítvány
Intézmény címe Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella utca 1.
Honlap www.gizella.hu
E-mail cím mental@gizella.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella.u.1.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - konyhai dolgozó
Elvárt képzettség Szakmunkás
Leírás A Boldog Gizella Alapítvány konyhai kisegítőt keres biatorbágyi idősotthonába

Munkarend: főállásban, 8 vagy 12 órás munkaidőben beosztás szerint

Feladatok: konyhai előkészítés, tálalás, mosogatás

Elvárások: érvényes erkölcsi bizonyítvány, empátia idősekkel, sérült személyekkel

A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető

A jogviszony a 3 hónap próbaidőt követően határozatlan időtartamú.

Bérezés, juttatás:
• közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés plusz szociális ágazati bérpótlék
• törvényi előírásoknak megfelelő utazási költségtérítés
• meleg étkezés
• stabil munkahelyi háttér, jó hangulatú, dinamikus csapat
Munkáltatóról bővebb információ: http://www.gizella.hu

Érdeklődni : Bodnár Erzsébet 06 70/4530884 vagy 06 30/ 8899807

Jelenkezés: e-mailben, önéletrajzzal E-mail cím: info@gizella.hu