Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola
Intézmény címe Borsod-Abaúj-Zemplén megye - Miskolc , Soltész Nagy Kálmán utca 27.
Honlap gorkataltisk.uw.hu
E-mail cím misgorog@gmail.com

Munkavégzés helye Borsod-Abaúj-Zemplén megye - Miskolc , Soltész Nagy Kálmán út 27.
Feladat típusa Gazdasági terület - gazdasági vezető
Illetmények juttatások bruttó 350-400 ezer Ft (végzettségtől és szakmai tapasztalattól függően)
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC)
Leírás A gazdasági vezető főbb feladatai:
• az iskola teljes körű gazdasági – pénzügyi irányítása,
• a vezetői döntések támogatása elemzésekkel, pénzügyi információkkal,
• az iskola éves pénzügyi és gazdálkodási tervének, éves beszámolójának, időszakos pénzforgalmi és mérleg-jelentéseinek elkészítése; a pénzügyi terv és a beszámoló adatai valódiságának biztosítása,
• a dolgozói bérszámfejtések időben történő elkészíttetése,
• az irányítása alá tartozó adminisztratív és technikai dolgozók munkájának koordinálása, ellenőrzése.
• a gazdasági egység munkafolyamataiban a folyamatba épített belső ellenőrzés működtetése

A munkakör betöltésének feltételei:
• felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség,
• mérlegképes könyvelői végzettség
• gazdasági területen szerzett tapasztalat. Előnyt jelent, ha ez oktatási intézményben szerzett tapasztalat!
• keresztény életvitel, gyakorló vallásosság
• büntetlen előélet.

A munkakör betöltőjével szembeni elvárások:
• önálló munkavégzés,
• jó kommunikációs készség,
• jártasság munkaügyi – társadalombiztosítási területen,
• jogszabályok önálló értelmezése
Előnyök keresztény szellemiségű munkatársi közösség, a heti 40 órás munkaidőben elvégezhető feladatok