Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Boldog Gizella Alapítvány
Intézmény címe Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella utca 1.
Honlap www.gizella.hu
E-mail cím mental@gizella.hu

Foglalkoztatás jellege megegyezés szerint
Munkavégzés helye Pest megye - Biatorbágy , 2051 Biatorbágy, Boldog gizella u.1.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Elvárt képzettség Főiskola (BSc, BA)
Leírás Boldog Gizella Alapítvány munkatársat keres GYÓGYTORNÁSZ munkakörbe.
Az új munkatárs feladatai:
• szakápolási feladatok ellátása
• protokollok kidolgozása
• foglalkoztatásban való aktív részvétel, proaktivitás
• az ápolási- gondozási tevékenységgel kapcsolatos dokumentció vezetése
A pályázathoz benyújtandó iratok, igazolások:
• motivációs levél
• fényképes szakmai önéletrajz
• végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata
• érvényes erkölcsi bizonyítvány
Juttatások:
• bérezés megegyezés szerint, irányadó a közalkalmazotti bértábla plusz ágazati pótlék.
• törvényi előírásoknak megfelelő utazási költségtérítés
• munkahelyi meleg étkezés
• kedvezményes szállás lehetőség
• stabil munkahelyi háttér, jó hangulatú, dinamikus csapat
• részvételi lehetőség szakmai továbbképzéseken, konferenciákon

Szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Érdeklődni lehet*: Mayer Richárdné gyógytornász 06 70 9789790 telefonszámon, vagy mental@gizella.hu e-amil címen
Az intézményről további információk www.gizella.hu

Jelentkezés, önéletrajz leadása: mental@gizella.hu e-amil címen