Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Boldog Gizella Alapítvány
Intézmény címe Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella utca 1.
Honlap www.gizella.hu
E-mail cím mental@gizella.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Biatorbágy , 2051 Biatorbágy, Boldog gizella u.1.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
Elvárt képzettség Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Boldog Gizella alapítvány keres DIPLOMÁS ÁPOLÓT, főállásban, határozatlan időre.
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, heti 40 óra
Munkavégzés helyszíne: Boldog Gizella Alapítvány- 2051 Biatorbágy, Boldog Gizella u. 1.
Az új munkatárs feladatai:
• szakápolási feladatok ellátása
• protokollok kidolgozása
• előgondozásban való részvétel
• ápoló, gondozó személyzet koordinálása
• napi munkafolyamatok szervezése
• az ápolási- gondozási tevékenységgel kapcsolatos dokumentálás vezetése
Elvárások:
• diplomás ápoló végzettség
• önálló szakmai munkavégzésre való képesség
• jó kommunikációs készség
• empatikus hozzáállás, pontos munkavégzés
• számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel, Internet)
A pályázathoz benyújtandó iratok, igazolások:
• motivációs levél
• fényképes szakmai önéletrajz
• végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata
• érvényes erkölcsi bizonyítvány
Juttatások:
• bérezés megegyezés szerint, irányadó a közalkalmazotti bértábla plusz ágazati pótlék
• törvényi előírásoknak megfelelő utazási költségtérítés
• munkahelyi meleg étkezés
• kedvezményes szállás lehetőség
• stabil munkahelyi háttér, jó hangulatú, dinamikus csapat
• részvételi lehetőség szakmai továbbképzéseken, konferenciákon
A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető
A jogviszony a 3 hónap próbaidőt követően határozatlan időtartamú.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információért kérjük, keresse Tőkésné Frank
Az intézményről további információk www. gizella.hu
Jelentkezés módja: Fényképes szakmai önéletrajzzal, fonover@gizella.hu címen e-mailben
Esztert az alábbi telefonszámon: 06 70 453 0881.