Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Piarista Rend Magyar Tartománya
Intézmény címe Pest megye - Budapest 05. ker. , Piarista köz 1.
E-mail cím allashirdetes@piarista.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 05. ker. , Piarista köz 1.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - gondnok, karbantartó
Illetmények juttatások megegyezés szerint
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi), Szakmunkás
Leírás A Piarista Iskolaépítő és Fenntartó Nonprofit Kft. pályázatot hirdet GONDNOK
munkakör betöltésére, azonnali munkakezdéssel

A munkakör rövid leírása:
A Piarista Nonprofit Kft. üzemeltetésében lévő Budapesti telephely gondnoki feladatainak elvégzése a telephely üzemeltetési igazgatójának irányításával
Feladatok:
- az intézmény idény jellegű karbantartási munkáinak elvégzése (szakirányú végzettségének megfelelően),
- az intézmény külső és belső területei, helyiségei hibáinak feltárása, a hiba források, a meghibásodást okozó veszély források elhárítása,
- vis major helyzetek elhárításában való részvétel,
- az üzemeltetési igazgatóval egyeztetve karbantartási, javítási munkák elvégzése,
- épület felügyeleti rendszer kezelése,
- az üzemeltetési igazgató irányításával szakirányú végzettségének megfelelően részvétel a fűtési rendszer, a vízhálózat, a vizesblokkok, az elektromos hálózat karbantartási munkáiban,
- az intézmény tevékenységével kapcsolatos - igény szerinti – fogyóeszközök, tisztítószerek, stb. folyamatos biztosítása, megrendelése, felhasználásának ellenőrzése, a tisztítószeres raktár kezelése, az igazgató előzetes jóváhagyása alapján,
- zsíros szennyvíz szállítás szervezése,
- mérőóra leolvasás,
- rendezvények helyszíneinek berendezése.

Elvárások:
• legalább egy szakirányú végzettség (víz és fűtés szerelő, villanyszerelő vagy lakatos),
• „B” kategóriás jogosítvány,
• terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság,
• önálló probléma megoldási és -munkavégzési képesség.
Előnyök Előnyt jelent:
• a piarista kötődés (öregdiák, szülő stb.)
• egyházi intézményekben szerzett gyakorlat
• hasonló munkakörben eltöltött idő
Jelentkezési határidő 2018.02.12.
Hirdetés letöltése PDF-ben