Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím lengyel.melinda@maltai.hu

Munkavégzés helye Heves megye - Eger , Hadnagy u. 6.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
induló programjába

SZOCIÁLIS MUNKÁS

munkakörbe, teljes munkaidőben munkatársat keres.

Olyan nyitott és segítőkész szociális munkást keresünk, aki küldetésének érzi a nők munkavállalásának elősegítését, ezáltal családok segítését, nem okoz problémát a tanult tudás életszerű helyzetekre történő adaptálása.

Feladatok:
• NőKözPont működtetésében feladatvállalás;
• Szociális kérdésekre készségszintű válaszadás;
• egyéni problémák és szükségletek feltárása, ügyintézés és személyre szabott segítségnyújtás
• adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
• 15/1998. (IV.30) NM rendelet 2. számú melléklet 2. részében a családsegítő intézményi munkakörnél felsorolt képesítések valamelyike
• empátia, türelem
• jó kommunikációs és kapcsolatteremtési, problémamegoldó készség
• önállóság, rugalmasság
• konfliktuskezelő képesség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a szakmai életutat bemutató önéletrajzzal a nkpheves@gmail.com e-mail címre.
Előnyök
• szociális munkás, szociálpedagógus végzettség
• hátrányos helyzetű gyerekek, családok segítésében szerzett tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány, saját autó