Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Katolikus Szeretetszolgálat
Intézmény címe Pest megye - Budapest 06. ker. , Városligeti fasor 42.
Honlap www.szeretetszolgalat.hu
E-mail cím titkarsag@szeretetszolgalat.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 06. ker. , Városligeti fasor 42.
Feladat típusa Adminisztráció - ügyintéző
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi)
Leírás A Katolikus Szeretetszolgálat budapesti munkahelyre keres Bér-, TB- és munkaügyi ügyintéző munkatársat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
Teljes körű bér- és társadalombiztosítási számfejtés, munkaügyi ügyintézés,
Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések elkészítése,
Munkaviszony létesítésével és megszűnésével kapcsolatos feladatok, jelentések készítése
TB ügyintézéssel kapcsolatos kifizetőhelyi és/vagy nem kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása,
Kapcsolattartás az intézményekkel, hatóságokkal

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
Társadalombiztosítási ügyintézői vagy bér és társadalombiztosítási szakelőadói és/vagy munkaügyi szakképzettség,
Minimum 5 éves szakmai tapasztalat,
Munka Törvénykönyve és Kjt., valamint adó és tb jogszabályok naprakész ismerete,
Önálló munkavégzés, proaktivitás,
Erős tb kifizetőhelyi tapasztalat,
Excel táblázat magabiztos kezelése
Előnyök JDolber program ismerete,
Szociális ágazat (idősek otthona) munkaügyi jogszabályok ismerete,
Munkaidőkeret elszámolásában való jártasság,
Alkalmazkodó készség