Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve MMSZ Egyesület Közép-Magyarországi Régió
Intézmény címe Pest megye - Budapest 01. ker. , Bem rakpart 28
Honlap www.maltai.hu
E-mail cím barta.erzsebet@maltai.hu

Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Göd , Munkácsy Mihály u. 2
Feladat típusa Szociális, egészségügy - mentálhigiénés szakember
Szociális, egészségügy - szociális munkás
Illetmények juttatások KJT. szerinti alapbér, ágazati pótlék, munkába járás támogatása
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Egyetem (MSc, MA)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
fejlesztő -pedagógus/terápiás munkatárs
kollégákat keres Gödi fogyatékos intézménybe

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű, rész illetve teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Göd
A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
Intézményben élő fiatal és felnőtt korú súlyos, halmozottan fogyatékos emberek fejlesztése. Az otthon mindennapi életében való tevékeny részvétel. Szakmai teamben való együttműködés. Munkakörrel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.
Illetmény és juttatások: KJT. szerinti alapbér, ágazati pótlék, munkába járás támogatása
Végzettség: Fejlesztőpedagógus, szociálpedagógus, gyógypedagógus, pedagógus, konduktor, pszichopedagógus,
Előny: súlyos, halmozottan fogyatékos illetve autista emberekkel szerzett tapasztalat
Szükséges kompetenciák: önálló illetve csapatban történő munkavégzés, nyitottság, motivált munkavégzés, rugalmasság
Pályázati feltételek:
Főiskolai / egyetemi végzettség
Erkölcsi bizonyítvány
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló iratok másolata
A munkakör betölthetőségének időpontja: 2018. április 03.
A pályázat benyújtásának határideje: 2018. április 01.
A pályázatok benyújtásának módja: Elektronikus úton Barta Erzsébet szakterületi vezető részére a barta.erzsebet@maltai.hu e-mail címen keresztül
Tel.: 30-4528930