Intézmény neve Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
Intézmény címe Pest megye - Budapest , Béla utca 23.
Honlap www.neriiskola.hu
E-mail cím igazgato@neriiskola.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest , Béla utca 23.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
Leírás Először csak határozott idejű jogviszonyra van lehetőség, a következő években a személyi változások függvényében van esély a határozott idejű jogviszony után a határozatlan idejű jogviszony létesítésére.
Előnyök A 21 éve alapított intézményünk 8 évfolyamos, kertvárosi általános iskola, tizenhét osztályban 415 diák tanul. Diákjaink a saját kerületen kívül nyolc másik budapesti kerületből, ill. 5 szomszédos településről járnak. Az iskola a Szent Mihály Plébániához tartozik.
Az Országos kompetenciaméréseken folyamatosan átlag feletti eredményt ért el iskolánk.
A 2015-ös országos kompetenciamérés alapján a budapesti iskolák rangsorában a 21. helyezést értük el, az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye tanintézményei közül az első helyet.
Egy 6. osztályos tanulónk a 2017-es matematikai kompetenciamérésben a legmagasabb pontszámmal az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye tanulói közül a legjobb eredményt érte el.
Betölthetőség időpontja 2018.08.15.
Jelentkezési határidő 2018.05.15.