Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Olajág Otthonok
Intézmény címe Pest megye - Budapest 15. ker. , Bánkút utca 67-69
Honlap www.olajagotthonok.hu
E-mail cím zajzon.andrea@olajagotthonok.hu

Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 15. ker. , Bánkút utca 67-69
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás Tisztelt Álláskereső!

Olajág Idősek Otthona keres szociális gondozó és ápolói végzettséggel rendelkező munkavállalókat.

Feltételek:
- Szociális gondozó és ápoló végzettség
- Foglalkoztatás területén szerzett 2-3 év tapasztalat
- Dinamikus, precíz, munkáját önállóan elvégző
- Jó kommunikációs készség
- 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Feladatok:
- A gondozási team tagjaként a közvetlen vezetője irányításával a gondozási folyamat lépéseinek megfelelően részt vesz a gondozottak ellátásában, amelyről az előírt dokumentációkat megfelelően vezeti
- A gondozási terv alapján gondozási tevékenységet végez.
- Részt vesz a gondozottak egészségmegőrzésében és életmódjuk formálásában.
- Részt vesz a gondozási programok előkészítésében és megvalósításában.
- Részt vesz a sürgősségi ellátásban a geriátria területén, szükség esetén elsősegélyt nyújt.
- Kapcsolatot tart a gondozottak hozzátartozóival, figyelembe véve a gondozott jogait és e téren tett kéréseit.
- Tájékoztatja a gondozottat és hozzátartozóit a terápiás utasítások betartásáról, gondozási és ápolási tevékenységek kivitelezéséről.
- Részt vesz a gondozott és a hozzátartozók pszichés vezetésében.

Munkavégzés hegye:

1154 Budapest, Bánkút utca 67-69.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődést és megfelel az elvárásoknak, úgy küldje el szakmai önéletrajzát és bizonyítványa fénymásolatát.
Előnyök Foglalkoztatás területén szerzett 2-3 év tapasztalat