Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve MMSZ Egyesület Közép-Magyarországi Régió
Intézmény címe Pest megye - Budapest 01. ker. , Bem rakpart 28
Honlap www.maltai.hu
E-mail cím barta.erzsebet@maltai.hu

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozatlan idő, határozott idő
Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 03. ker. , Zemplén Győző utca
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - pedagógiai asszisztens
Illetmények juttatások KJT. szerinti alapbér, 24 000Ft máltai pótlék, cafetéria, munkába járás támogatása
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi)
Leírás Ha könnyen teremtesz kapcsolatot, jártas vagy a közösségszervezésben, elkötelezett vagy a segítő foglalkozás iránt, nálunk a helyed!
A Magyar Máltai Szeretetszolgálat „Játszva megelőzni” Programjába munkatársakat keresünk, Budapest III. kerületi játszótereire
A jogviszony időtartama: határozatlan idejű illetve 1 éves határozott idejű, rész illetve teljes munkaidő
Illetmény és juttatások: KJT. szerinti alapbér, 24 000Ft máltai pótlék, cafetéria, munkába járás támogatása
Elvárások:
- Minimum középfokú, szakirányú végzettség (pedagógiai asszisztens, csecsemő és gyermekgondozó, szociális asszisztens, gyermek és ifjúsági felügyelő és még sok minden más)
- Szociális, gyermekvédelmi vagy közösségszervezés területen szerzett tapasztalat
- Önálló munkavégzés, kreatív gondolkodásmód
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Nagyfokú empátiás képesség
Feladatok:
- Játszótérre érkező gyerekekkel, fiatalokkal és családokkal kapcsolatteremtés és kapcsolattartás
- Közösségépítés a játszótérre lejáró szülőkkel és gyerekekkel
- Programok és foglalkozások szervezése és lebonyolítása
- Szociális intézményekkel, iskolákkal, társszervezetekkel való kapcsolattartás
- Feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció vezetése
- Prevenciós tevékenység
Jelentkezni e-mailben, szakmai önéletrajz és motivációs levél elküldésével lehet Folmeg Balázs szakmai vezetőnél folyamatosan. E-mail: folmeg.balazs@maltai.hu