Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve MMSZ Egyesület Közép-Magyarországi Régió
Intézmény címe Pest megye - Budapest 01. ker. , Bem rakpart 28
Honlap www.maltai.hu
E-mail cím barta.erzsebet@maltai.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 01. ker. , Kék Golyó utca
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
Illetmények juttatások KJT bértábla szerint + pótlékok (munkahelyi pótlék, ágazati pótlék) + BKK bérlet - próbaidő után: SZÉP kártya (5000 Ft/hó) +5000 Ft/hó
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat „Fogadó” Pszichoszociális Szakszolgálat szenvedélybetegekkel foglalkozó munkatársat keres

Munkaidő: 8 órás (heti 40 óra)

Munkavégzés helye: 1123 Kék Golyó u. 19/c

A munkakör betöltésének feltételei:
- szociális asszisztens, szociális gondozó és ápoló, szociális szakgondozó (szenvedélybeteg gondozó) végzettség
- számítógép kezelési alapismeretek (MS Office, internet)
- erkölcsi bizonyítvány

Feladata: adminisztráció, kliensek fogadása, szociális ügyintézés, kapcsolattartás kliensekkel és társintézményekkel

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
- szenvedélybetegeket segítő helyen szerzett tapasztalat

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:
- nyitottság, empátia, türelem
- jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és konfliktuskezelő képesség
- pontosság, precizitás, megbízhatóság
- önállóan és teamben való munkavégzés

Bérezés:
- KJT bértábla szerint + pótlékok (munkahelyi pótlék, ágazati pótlék) + BKK bérlet
- próbaidő után: SZÉP kártya (5000 Ft/hó) +5000 Ft/hó

A pályázatnak tartalmaznia kell:
- fényképes szakmai önéletrajzot, pontos személyi adatokkal
- motivációs levelet
- végzettséget igazoló dokumentumok másolatát

A jelentkezés határideje: 2018.05.11.
A kiírt feltételeknek megfelelő jelentkezéseket és az ezzel kapcsolatos kérdéseket a következő e-mail címre várjuk: fogado@maltai.hu (tárgyrovatba: állás)