Intézmény neve Piarista Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium
Intézmény címe Pest megye - Göd , Jávorka Sándor u. 18.
Honlap g-piar.hu
E-mail cím kasza.krisztina@god.piarista.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Göd , Jávorka Sándor u.18.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - gyógypedagógus
Elvárt képzettség Egyetem (MSc, MA)
Leírás
A Piarista Szakközépiskola pályázatot hirdet
gyógypedagógus
állás betöltésére, azonnali munkakezdéssel

Elvárások
• gyógypedagógus egyetemi végzettség
Előnyt jelent
• Piarista kötődés (öregdiák, szülő, stb.)
• Köznevelési intézményben szerzett munkatapasztalat
• gödi-göd környéki lakóhely
Mit kínálunk
• Elkötelezett csapat, emberséges munkakörnyezet
• Változatos szakmai feladatok, egyéni fejlődés lehetősége
Munkavégzés helye: 2131 Göd, Jávorka Sándor u.18.
Munkaidő: teljes munkaidő
Várjuk pályázatát bruttó fizetési igény megjelölésével (fényképes magyar nyelvű önéletrajz,) az alábbi e-mail címre allashirdetes@god.piarista.hu