Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve JTMR Párbeszéd Háza
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Budapest, VIII. Horánszky utca 20.
Honlap www.parbeszedhaza.hu
E-mail cím titkarsag@parbeszedhaza.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 08. ker. , Horánszky utca 20.
Feladat típusa Adminisztráció - ügyintéző
Elvárt képzettség Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Jézus Társasága Magyarországi Rendtartomány média- és kommunikációs munkatársat keres a Párbeszéd Házába, a Faludi Ferenc Akadémia programjaihoz.
A média- és kommunikációs munkatárs feladatkörei:
• a Párbeszéd Háza / Faludi Ferenc Akadémia filmes programjainak szervezése, lebonyolítása
• médiaprogramokhoz kapcsolódó PR feladatok ellátása, kiadványok tartalmi előkészítése, partnerekkel és a sajtóval való kapcsolattartás
• a jezsuita rend tevékenységeihez kapcsolódó médiaanyagok elkészítése (operatőri, hangtechnikai, vágói feladatok), illetve gyártásvezetés
• technikai eszközök beszerzése, karbantartása
• hivatalos iratok előkészítése, pályázatok és beszámolók megírásának koordinálása, pályázatok nyomon követése és elszámolása
• részvétel az éves költségvetés elkészítésében és követésében
• önkéntesek koordinálása és csapatépítés
• a hozzá rendelt munkatársak szakmai felügyelete

Elvárások:
• az intézményi értékrend elfogadása
• felsőfokú végzettség (BA vagy MA)
• tapaszatalat mozgóképi tartalmak előállításában
• minimum 1 év aktív rendezvényszervezői vagy médiatartalmak gyártásában szerzett gyakorlat
• aktív angol nyelvtudás
• jó kommunikációs készség, megbízhatóság
• együttműködési készség, nagyfokú rugalmasság és önállóság
• precizitás, gyors alkalmazkodókészség

Amit nyújtani tudunk:
• fiatalos csapat
• változatos munka
• rugalmas munkaidő
• versenyképes fizetés
• fejlődési lehetőség
• extra juttatások
• inspiráló munkakörnyezet