Intézmény neve Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
Intézmény címe Pest megye - Budapest 03. ker. , Szentendrei út 83.
Honlap www.korosi.hu
E-mail cím igazgato@korosi.hu

Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 03. ker. , Szentendrei út 83.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - matematikatanár
Oktatás, nevelés, kutatás - angol nyelvtanár
Oktatás, nevelés, kutatás - német nyelvtanár
Oktatás, nevelés, kutatás - történelemtanár
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Egyetem (MSc, MA)
Leírás Középiskolai tanár
Főbb feladatok, munkák:
Tanári állások: történelem angol nyelven és/vagy matematika német nyelven és/vagy matematika angol nyelven oktatása tiszta profilú két tanítási nyelvű gimnazista diákok számára

Az álláshoz tartozó elvárások:
Megbízhatóság, következetesség, jó csapatszellem, alapos szakmai tudás, magas szintű célnyelv ismeret.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
lelkes, elkötelezett munka

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az igazgato@korosi.hu címre várjuk.
Előnyök Amit kínálunk:
Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi személy fenntartásában (NEM KLIK) lévő tiszta profilú két tanítási nyelvű gimnázium. Rendkívül jó, fiatalos, lendületes, kreatív csapat, sok egyedi innovációval és egyéni fejlődési lehetőséggel