Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Boldog Gizella Alapítvány
Intézmény címe Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella utca 1.
Honlap www.gizella.hu
E-mail cím mental@gizella.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella utca 1.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
Illetmények juttatások Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók, valamint melegétkezés biztosítása.
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás Főbb feladatok:
egészségügy/ápoló, sebkötöző nővér, előgondozásban való részvétel
hétfőtől-péntekig napi 8 órás munkaidő

Elvárások:
Jó kommunikációs készség
Humánus beállítottság
Precizitás, felelősségtudatos, önálló munkavégzés
Büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány

LAKHATÁS MEGOLDHATÓ

Fényképes szakmai önéletrajzot, végzettségeket igazoló okiratokat kérjük a betölteni kívánt munkakör megjelölésével a fonover@gizella.hu címre elküldeni.
Előnyök Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamarai tagság
Jelentkezési határidő 2018.09.03.
Hirdetés letöltése PDF-ben