Intézmény neve Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Intézmény címe Pest megye - Budapest 03. ker. , Templom
Honlap www.sztjozsef.net
E-mail cím allas@sztjozsef.net

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 03. ker. , Templom utca 5.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
Illetmények juttatások pedagógus bértábla szerinti besorolás
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium pályázatot hirdet tanítói állás betöltésére.

A pályázat feltételei:
• szakmai felkészültség 1-4. osztályok tanítására,
• tanítói diploma
• elkötelezett vallásosság

A pályázókkal szemben támasztott kívánalmak:
• az iskolai közösségi programokba való tevékeny bekapcsolódás
• tehetséggondozás, versenyfelkészítés

A pályázat mellékletei:
• önéletrajz
• motivációs levél
• egyházi (plébánosi, lelkészi) ajánlás
• diplomamásolatok
• erkölcsi bizonyítvány (csak a felvétel esetén kell bemutatni)

Az elbírálásnál figyelembe vesszük:
• a szakmai tapasztalatot

Bérezés:
• A pedagógus életpálya szerinti besorolás alapján

A munkakör jellemzői:
• tartósan távollévő pedagógus helyettesítése
• betöltésének irányadó dátuma: 2019. január 3-tól
• teljes munkaidőben

Ellátandó feladatok:
• testnevelés,környezetismeret, rajz és életvitel órák
• szakkörök
• napközis foglalkozások (4 délután)

A pályázat:
• beadásának határideje: folyamatosan, legkésőbb 2018. december 17.
• A meghallgatások időpontja: folyamatosan a beérkezett pályázatoktól függően
• a beadás módja: e-mailben, az allas@sztjozsef.net emailcímen keresztül