Intézmény neve Miasszonyunkról Nevezett Kalocsai Iskolanővérek Társulata
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Mária u. 20.
E-mail cím kalocsainoverek@gmail.com

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 21. ker. , Béke tér 13.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás Főbb feladatok:
Bentlakásos, katolikus intézményben élő idős emberek szociális segítése, gondozási, ápolási feladatok ellátása.
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, folyamatos munkarend.

Munkakör betöltésének feltétele:
- Középfokú képesítés, szociális gondozó és ápoló, 1/2000 SZCSM rendeletben előírtak.
- Pályakezdő is lehet - 1 év alatti szakmai tapasztalat.
- Büntetlen előélet.
Elvárt kompetenciák:
Jó kommunikációs készség, kapcsolatteremtő képesség, empátia, megbízható munkavégzés, elhivatottság.

Benyújtandó iratok, igazolások:
- szakmai önéletrajz,
- iskolai végzettség másolata,
- 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, felvétel esetén

​Várjuk kedves érdeklődésüket a: 06 1 276 4525 telefonszámon.
Előnyök Idősgondozásban szerzett tapasztalat előnyt jelent.