Intézmény neve Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon Máriaremete
Intézmény címe Pest megye - Budapest 02. ker. , Máriaremetei út 187.
E-mail cím balog.jozsefne@szeretetszolgalat.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 02. ker. , Máriaremetei út 187.
Feladat típusa Gazdasági terület - gazdasági vezető
Illetmények juttatások megegyezés szerinti bér, cafatéria
Elvárt képzettség Főiskola (BSC)
Leírás A Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon Máriaremete (1029 Budapest, Máriaremetei út 187.) a Katolikus Szeretetszolgálat (1068 Budapest, Városligeti fasor 42.) fenntartásában működő idősek otthona.
Az intézménynek két telephelye van az Okos Gizella Ház (1112 Budapest, Dayka Gábor utca 102 – 104.) és a Názáret Ház (1029 Budapest, Szent József utca 5.)
Intézményünk keresztény szellemiségű, professzionális, személyközpontú idősellátást biztosít a fővárosban.
A katolikus intézmény gazdasági vezető munkatársat keres teljes munkaidőben, bérigény megjelölésével.
A munkakörhöz kapcsolódó lényeges feladatok:
• az intézmény működésével, üzemeltetésével, a beruházásokkal összefüggő gazdálkodási és pénzügyi feladatok végzése, felelős irányítása és felügyelete,
• részvétel az intézményi stratégia kialakításában,
• felelősségvállalás a gazdasági, számviteli, pénzügyi, munka- és bérügyi feladatokért, ezek irányítása és ellenőrzése,
• anyag- és eszközgazdálkodás irányítása,
• költségvetési tervek, beszámolók, jelentések készítése,
• pályázatok, projektek támogatása, nyomon követése,
• a releváns jogszabályok ismerete, azok változásának követése és beépítése az intézmény megfelelő szabályzataiba,
• együttműködés a felelős munkatársakkal.

Pályázati feltételek:
• regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
• minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat; gazdasági területen szerzett vezetői gyakorlat,
• szociális szférában/egészségügyben szerzett tapasztalat,
• a fenntartó és a munkáltató értékrendjének elfogadása,
• ápolt, szolid megjelenés, a munkaadó értékrendjének elfogadása,
• felhasználói szintű informatikai ismeretek,
• képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre,
• pontos, körültekintő munkavégzés,
• stratégiai és rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód,
• számviteli, pénzügyi gyakorlati ismeretek,
• vezetői készség, képesség, vezetői kvalitások megléte,
• terhelhetőség, együttműködési készség,
• büntetlen előélet.

Amit kínálunk:
• hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség,
• keresztény szellemiségű munkahelyi légkör,
• önálló munkavégzés.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• a pályázó személyi adatait tartalmazó részletes, fényképes szakmai önéletrajz,
• motivációs levél,
• képesítések igazolása.
Előnyök Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• egyházi szervezetnél, non-profit szférában szerzett tapasztalat,
• ’B’ kategóriás jogosítvány és aktív gépjármű vezetési tapasztalat.
Jelentkezési határidő 2018.11.30.
Hirdetés letöltése PDF-ben